Wróć do Terapeutów

Katarzyna Nowakowska

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralnym. Zajmuję się głównie pracą z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, a także perfekcjonizmem, obniżoną samooceną, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami w relacjach czy trudnościami w radzeniu sobie ze złością.

Obszary specjalizacji

zaburzenia lękowe
perfekcjonizm
depresja
zaburzenia nastroju
ADHD

189 PLN/ 50 minut

Doświadczenie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym na ostatnim roku całościowego, 4-letniego kursu w akredytowanej szkole. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w specjalistycznych przychodniach(przychodnia lekarska „Psyche” w Warszawie, poradnia Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie), w których prowadziłam psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych oraz w Klinice Psychiatrii w Lublinie i Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie, prowadząc terapię zajęciową. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Play Video

Wykształcenie

Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Psychologia Kliniczna i Neuropsychologia, a aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w akredytowawanej szkole Akademii Motywacji i Edukacji.

Więcej o mnie

Pracuje z osobami, które borykają się z zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), zaburzeniami lękowymi (napady paniki, agorafobia, fobia społeczna, fobie specyficzne, zaburzenie lękowe uogólnione, lęk o zdrowie, zaburzenie obsesyjno- kompulsyjne), perfekcjonizmem, obniżoną samooceną, różnymi trudnościami (adaptacyjnymi, relacyjnymi) czy zaburzeniami neurorozwojowymi.

Zadbamy o twoje zdrowie psychiczne, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Konsultacje od poniedziałku do soboty 8:00-21:00

Wizytę możesz odwołać do 24h przed sesją

 Współpraca z Otherapy? Napisz do nas:
wspolprace@otherapy.pl

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas:
kontakt@otherapy.pl

Najczęściej zadawane pytania

  • Upewnij się, że masz stabilne łącze internetowe a urządzenie, z którego się łączysz naładowaną baterię.
  • Przygotuj sobie coś do picia i zorganizuj bezpieczne, komfortowe miejsce.
  • Możesz mieć przy sobie przygotowane wcześniej notatki.
  • Pobierz naszego bezpłatnego workbooka o tym, jak przygotować się do pierwszej sesji tutaj

Tak, możesz przełożyć bądź anulować sesję 24 godziny przed godziną jej rozpoczęcia.

Nie, możesz skorzystać również z wygodnej aplikacji, która ułatwi ci zarządzanie swoimi wizytami.

Ceny wizyt zaczynają się od 189 zł i jest zależna od wykształcenia oraz doświadczenia danego terapeuty.

  • Tak! Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) przeprowadziło przegląd badań na temat psychoterapii online i potwierdziło jej skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych, w tym depresji i zaburzeń lękowych. Terapia online jest przynajmniej tak samo skuteczna jak tradycyjna.

Zatrudniamy psychoterapeutów, którzy posiadają certyfikat, lub są w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia w akredytowanych placówkach.