Wróć do Terapeutów

Karolina Grzybek

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Uważam, że terapeuta z pacjentem tworzą zespół, dlatego zawsze zachęcam do czynnego udziału w sesjach i wspólnym decydowaniu o ich przebiegu.

Obszary specjalizacji

zaburzenia lękowe
GAD
depresja
fobia społeczna
zaburzenia nastroju
zaburzenia osobowości

189 PLN/ 50 minut

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam m.in w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim czy Centrum Psychoonkologii UNICORN. Brałam także udział w stażu badawczym w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. W mojej pracy bardzo ważna jest dla mnie relacja psychoterapeutyczna. Buduje ją w oparciu o zaufanie, akceptację i zaangażowanie w proces zrozumienia punktu widzenia klienta. Ważne jest dla mnie by klient podczas sesji czuł się komfortowo i bezpiecznie. Moim celem jest wparcie w zmianie negatywnych wzorców myślenia oraz zachowania. Pomagam pacjentowi w przyjęciu przystosowawczego, bardziej realistycznego sposobu myślenia, które skutkuje lepszym samopoczuciem.
Play Video

Wykształcenie

Jestem absolwentką studiów zakresie psychologii ze specjalnością psychoterapia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W trakcie studiów otrzymałam stypendium rektora UJ za bardzo dobre wyniki w nauce. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT-EDU w Warszawie. Psychologia jest moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Więcej o mnie

Bardzo bliskie jest mi założenie terapii poznawczo-behawioralnej, które mówi o tym, że cały proces terapii ma przygotować pacjenta do stania się swoim własnym terapeutą. Oznacza to dla mnie, że pacjent poznaje szeroki wachlarz narzędzi psychologicznych i technik, które umożliwiają naukę nowych umiejętności oraz sposobów radzenia sobie w przyszłości. Uważam, że terapeuta z pacjentem tworzą zespół, dlatego zawsze zachęcam do czynnego udziału w sesjach i wspólnym decydowaniu o ich przebiegu.

Zadbamy o twoje zdrowie psychiczne, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Konsultacje od poniedziałku do soboty 8:00-21:00

Wizytę możesz odwołać do 24h przed sesją

 Współpraca z Otherapy? Napisz do nas:
biuro@otherapy.pl

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas:
biuro@otherapy.pl

Najczęściej zadawane pytania

  • Upewnij się, że masz stabilne łącze internetowe a urządzenie, z którego się łączysz naładowaną baterię.
  • Przygotuj sobie coś do picia i zorganizuj bezpieczne, komfortowe miejsce.
  • Możesz mieć przy sobie przygotowane wcześniej notatki.
  • Pobierz naszego bezpłatnego workbooka o tym, jak przygotować się do pierwszej sesji tutaj

Tak, możesz przełożyć bądź anulować sesję 24 godziny przed godziną jej rozpoczęcia.

Nie, możesz skorzystać również z wygodnej aplikacji, która ułatwi ci zarządzanie swoimi wizytami.

Ceny wizyt zaczynają się od 189 zł i jest zależna od wykształcenia oraz doświadczenia danego terapeuty.

  • Tak! Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) przeprowadziło przegląd badań na temat psychoterapii online i potwierdziło jej skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych, w tym depresji i zaburzeń lękowych. Terapia online jest przynajmniej tak samo skuteczna jak tradycyjna.

Zatrudniamy psychoterapeutów, którzy posiadają certyfikat, lub są w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia w akredytowanych placówkach.