Wróć do Terapeutów

Iwona Ośkiewicz-Pytlik 

Zajmuję się głównie pracą z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, a także perfekcjonizmem, obniżoną samooceną, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami w relacjach czy trudnościami w radzeniu sobie ze złością.

Obszary specjalizacji

depresja
ataki paniki
PTSD
perfekcjonizm
mobbing
ADHD

189 PLN/ 50 minut

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam pracując w licznych placówkach opieki zdrowotnej a także angażując się w projekty społeczne. Wykładam psychologię w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Jako psycholog pracuje 13 lat, zdobywając w tym czasie różnorodne doświadczenia pracy, zarówno z młodzieżą 15+ jak i dorosłymi. Biorę udział w licznych szkoleniach i kursach, stale poszerzając swoją wiedzę. Aktualnie jestem w trakcie 3 roku, całościowego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Lublinie.
Play Video

Wykształcenie

Ukończyłam Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Psychologia, a aktualnie jestem w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-behawioralnej (3 rok)I w Instytucie Poznawczym w Lublinie. Ukończyłam także Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku Doradztwo zawodowe oraz szkołę Nauk Społecznych i Medycznych w Lubinie – Coaching profesjonalny.

Więcej o mnie

Zajmuję się głównie pracą z zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), zaburzeniami lękowymi (napady paniki, agorafobia, fobia społeczna, fobie specyficzne, zaburzenie lękowe uogólnione, lęk o zdrowie, zaburzenie obsesyjno- kompulsyjne), a także perfekcjonizmem, obniżoną samooceną, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami w relacjach czy trudnościami w radzeniu sobie ze złością. Zajmuje się również terapią zaburzeń neurorozwojowych, jak ADHD. W pracy terapeutycznej bardzo ważne jest dla mnie zapewnienie bezpiecznego, nieoceniającego i wspierającego środowiska, w którym klient może wyrażać własne myśli, emocje, mówić o swoich potrzebach, co sprzyja lepszemu poznaniu siebie oraz poprawie relacji z otoczeniem.

Zadbamy o twoje zdrowie psychiczne, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Konsultacje od poniedziałku do soboty 8:00-21:00

Wizytę możesz odwołać do 24h przed sesją

 Współpraca z Otherapy? Napisz do nas:
wspolprace@otherapy.pl

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas:
kontakt@otherapy.pl

Najczęściej zadawane pytania

  • Upewnij się, że masz stabilne łącze internetowe a urządzenie, z którego się łączysz naładowaną baterię.
  • Przygotuj sobie coś do picia i zorganizuj bezpieczne, komfortowe miejsce.
  • Możesz mieć przy sobie przygotowane wcześniej notatki.
  • Pobierz naszego bezpłatnego workbooka o tym, jak przygotować się do pierwszej sesji tutaj

Tak, możesz przełożyć bądź anulować sesję 24 godziny przed godziną jej rozpoczęcia.

Nie, możesz skorzystać również z wygodnej aplikacji, która ułatwi ci zarządzanie swoimi wizytami.

Ceny wizyt zaczynają się od 189 zł i jest zależna od wykształcenia oraz doświadczenia danego terapeuty.

  • Tak! Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) przeprowadziło przegląd badań na temat psychoterapii online i potwierdziło jej skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych, w tym depresji i zaburzeń lękowych. Terapia online jest przynajmniej tak samo skuteczna jak tradycyjna.

Zatrudniamy psychoterapeutów, którzy posiadają certyfikat, lub są w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia w akredytowanych placówkach.