Wróć do Terapeutów

Karolina Żebrakowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i psycholog sportu. W kontakcie z Pacjentem ważna jest dla mnie autentyczność, otwartość i uważność na drugiego człowieka.

Obszary specjalizacji

zaburzenia lękowe
depresja
psychologia sportu
regulacja emocji
perfekcjonizm
niska samoocena

189 PLN/ 50 minut

Doświadczenie

Moje dotychczasowe doświadczenie obejmuje pracę w placówkach medycznych i terapeutycznych, w których prowadziłam wsparcie psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Współpracowałam również z klubami sportowymi oraz zawodnikami dyscyplin takich jak piłka nożna, tenis ziemny, badminton, tenis stołowy, lekkoatletyka. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swój warsztat pielęgnuję poprzez regularną superwizję, udział w konferencjach naukowych i szkoleniach, dzięki czemu dbam o aktualność wiedzy i jakość mojej pracy.
Play Video

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychologia. W ramach studiów magisterskich zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii sportu, organizowaną we współpracy AWF w Krakowie z Uniwersytetem Jagiellońskim.
Ukończyłam studia podyplomowe z psychosomatyki i somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.
Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Krakowie.

Więcej o mnie

W kontakcie z Pacjentem ważna jest dla mnie autentyczność, otwartość i uważność na drugiego człowieka. Podczas spotkań wspólnie poszukujemy przyczyn aktualnego stanu i wykorzystując sprawdzone metody psychologiczne oraz wewnętrzne zasoby Pacjenta, staramy się określić najlepszą drogę do poprawy jakości życia. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, a także współpracuję ze sportowcami, którzy pragną rozwinąć swój potencjał i zadbać o dobrostan psychiczny.

Zadbamy o twoje zdrowie psychiczne, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Konsultacje od poniedziałku do soboty 8:00-21:00

Wizytę możesz odwołać do 24h przed sesją

 Współpraca z Otherapy? Napisz do nas:
biuro@otherapy.pl

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas:
biuro@otherapy.pl

Najczęściej zadawane pytania

  • Upewnij się, że masz stabilne łącze internetowe a urządzenie, z którego się łączysz naładowaną baterię.
  • Przygotuj sobie coś do picia i zorganizuj bezpieczne, komfortowe miejsce.
  • Możesz mieć przy sobie przygotowane wcześniej notatki.
  • Pobierz naszego bezpłatnego workbooka o tym, jak przygotować się do pierwszej sesji tutaj

Tak, możesz przełożyć bądź anulować sesję 24 godziny przed godziną jej rozpoczęcia.

Nie, możesz skorzystać również z wygodnej aplikacji, która ułatwi ci zarządzanie swoimi wizytami.

Ceny wizyt zaczynają się od 189 zł i jest zależna od wykształcenia oraz doświadczenia danego terapeuty.

  • Tak! Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) przeprowadziło przegląd badań na temat psychoterapii online i potwierdziło jej skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych, w tym depresji i zaburzeń lękowych. Terapia online jest przynajmniej tak samo skuteczna jak tradycyjna.

Zatrudniamy psychoterapeutów, którzy posiadają certyfikat, lub są w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia w akredytowanych placówkach.