Wróć do Terapeutów

Joanna Furs

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie Gestalt. Jestem również doświadczonym konsultantem biznesowym w obszarze HR.

Obszary specjalizacji

zaburzenia lękowe
stres
depresja
zaburzenia nerwicowe
kryzys
zaburzenia nastroju

189 PLN / 50 minut

Doświadczenie

Obecnie prowadzę głównie terapię on-line (klienci z Polski i zagranicy) pracując z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi i prowadząc terapię par). Prowadziłam terapię dla osób przechodzących przez trudny czas żałoby w Fundacji „Nagle Sami” w Warszawie. Zakładałam i prowadziłam grupy wsparcia SLAA (dla osób współuzależnionych od seksu i miłości). Doświadczenie zdobywałam również m.in. w poznańskim oddziale Centrum Praw Kobiet, gdzie wspierałam kobiety doświadczające przemocy. Mam wieloletnie doświadczenie biznesowe w obszarze HR, więc pomogę Ci także, jeśli przeżywasz trudności w swoim miejscu pracy, czujesz, że wypaliłaś/łeś się zawodowo i poszukujesz nowej ścieżki dla siebie.

Wykształcenie

– Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, studia magisterskie Kierunek: psychologia, specjalność: psychologia kliniczna
– Wielkopolska Szkoła Psychoterapii Gestalt (w trakcie certyfikacji)
– Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii
– Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, studia magisterskie Kierunek: ekonomia specjalność: ekonomika pracy i zarządzanie kadrami

Więcej o mnie

Jestem terapeutką, która nie tylko będzie Cię słuchać i ze zrozumieniem kiwać głową, możesz być pewna/ny, że będę w ten proces tak samo zaangażowana jak Ty. Moja praca daje olbrzymią mi satysfakcję i widzę w niej głęboki sens. Czego możesz się spodziewać na sesjach ze mną? Przede wszystkim tutaj możesz być sobą! Ważne jest dla mnie, aby atmosfera spotkań była pełna szacunku, akceptacji i autentyczności w naszej relacji, ponieważ to właśnie relacja jest najważniejszym czynnikiem leczącym w psychoterapii. Razem będziemy się przyglądać temu, co dla Ciebie ważne, aby pomogło Ci to w lepszym zrozumieniu Twoich działań i emocji, potrzeb. Dzięki temu poszerzy się Twoja świadomość na temat mechanizmów, jakie Tobą kierują. Być może niektóre z nich już Ci nie służą, a jedynie blokują Cię na drodze do samorealizacji. Zapraszam Cię w podróż do lepszego poznania siebie, swoich możliwości i potrzeb, aby żyć pełniej i z poczuciem spełnienia.

Zadbamy o twoje zdrowie psychiczne, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Konsultacje od poniedziałku do soboty 8:00-21:00

Wizytę możesz odwołać do 24h przed sesją

 Współpraca z Otherapy? Napisz do nas:
wspolprace@otherapy.pl

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas:
kontakt@otherapy.pl

Najczęściej zadawane pytania

  • Upewnij się, że masz stabilne łącze internetowe a urządzenie, z którego się łączysz naładowaną baterię.
  • Przygotuj sobie coś do picia i zorganizuj bezpieczne, komfortowe miejsce.
  • Możesz mieć przy sobie przygotowane wcześniej notatki.
  • Pobierz naszego bezpłatnego workbooka o tym, jak przygotować się do pierwszej sesji tutaj

Tak, możesz przełożyć bądź anulować sesję 24 godziny przed godziną jej rozpoczęcia.

Nie, możesz skorzystać również z wygodnej aplikacji, która ułatwi ci zarządzanie swoimi wizytami.

Ceny wizyt zaczynają się od 189 zł i jest zależna od wykształcenia oraz doświadczenia danego terapeuty.

  • Tak! Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA) przeprowadziło przegląd badań na temat psychoterapii online i potwierdziło jej skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych, w tym depresji i zaburzeń lękowych. Terapia online jest przynajmniej tak samo skuteczna jak tradycyjna.

Zatrudniamy psychoterapeutów, którzy posiadają certyfikat, lub są w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia w akredytowanych placówkach.